سوالات متداول مشاوره روانشناسی آنلاین سیمیاروم

درباره مشاوره روانشناسی آنلاین

پاسخ: در مشاوره حضوری، شما نیاز دارید که حتماً در ساعت مشخصی در مطب یا مرکز مشاوره حضور داشته باشید و این امر، با توجه به مسافتهای طولانی در شهرهای بزرگ، زمان زیادی از شما خواهد گرفت.اما مشاوره آنلاین به صورت ارتباط بر بستر ویدئویی بوده و شما در منزل، محل کار یا هر مکانی که به اینترنت دسترسی داشته باشید می توانید به راحتی با مشاور خود ارتباط برقرار نموده و در وقت، هزینه و انرژی خود صرفه جویی نمایید.

پاسخ:

 • دسترسی راحتتر به مشاوران متخصص
 • صرفه جویی در زمانهای رفت و آمد به مطب متخصص و …
 • هزینه کمتر
 • راحتی بیشتر در بیان مشکل با توجه به حضور در منزل خود

پاسخ:

 • کسانی که مشکلات حاد روحی و روانی دارند
 • کسانی که وضعیت آنها وخیم بوده و امکان آسیب رساندن به خود دارند
 • افرادی که برای درمان، به دارو نیاز دارند

درباره مشاوره روانشناسی آنلاین

پاسخ

:هیچ محدودیت جغرافیایی برای مشاوره آنلاین سیمیاروم وجود ندارد و از هر کشور و هر استان ایران می توانید نسبت به رزرو وقت مشاوره و مشاوره آنلاین اقدام نمایید

پاسخ:

 • هزینه بسیار کمتر نسبت به نمونه های خارجی
 • دسترسی به متخصصان ایرانی با زبان و فرهنگ مادری مشترک
 • دسترسی به برترین اساتید و مشاوران کشور
 • مشاوره آنلاین به صورت ارتباط مستقیم ویدئویی

پاسخ: سیمیاروم در انتخاب و جذب مشاوران خود، سخت گیرانه عمل کرده و از بین برترین اساتید دانشگاه های معتبر کشور و متخصصان به‌نام حوزه روانشناسی و روانپزشکی ایران، مشاوران خود را انتخاب می کند.به عبارت دیگر، مشاوران همکار، توسط سیمیاروم انتخاب و گزینش می شوند.

مشاهده مشاوران سیمیاروم

پاسخ: خیر! جهت حفظ حریم شخصی افراد، به هیچ وجه مکالمات و ویدئوی مشاوره توسط سیمیاروم یا مشاور، ضبط و نگه داری نمی شود و تنها شما و مشاور در جریان گفت و گوها و اطلاعات بیان شده خواهید بود.

پاسخ: پنل کاربری سیمیاروم به زودی به نسخه جدید ارتقا پیدا خواهد کرد و توضیحات این بخش، تکمیل خواهد شد.

درباره رزرو نوبت و پرداخت

پاسخ: تمامی پرداختها در وبسایت سیمیا توسط کارتهای اعتباری و دبیت کارتهای بین المللی انجام می پذیرد. این پرداختها در درگاه امن پی پال (Paypal Gateway) انجام می گیرد. اما برای پرداخت نیازی به داشتن حساب کاربری در این وبسایت نیست. شما می توانید با انتخاب گزینه “من در پی پال حساب کاربری ندارم” ، با وارد نمودن مشخصات کردیت/دبیت کارت خود، هزینه مشاوره را به آسانی و با امنیت بالا پرداخت نمایید.

پاسخ: در صورتی که تا به حال از مشاوره آنلاین روانشناسی سیمیاروم استفاده نکرده اید می توانید با کد تخفیف fisrtorder  از تخفیف 20 درصدی رزرو یک جلسه مشاوره استفاده نمایید تا بتوانید علاوه بر آشنایی با فرآیند مشاوره آنلاین، نسبت به کیفیت مشاوره ها و تخصص مشاوران سیمیاروم اعتماد کاملی به دست آورید.

پاسخ: شما باید ابتدا یک جلسه مشاوره آنلاین را رزرو نمایید. پس برگزاری جلسه اول، در صورت نیاز به جلسات مشاوره ای بیشتر، مشاور شما تعداد جلسات مورد نیازتان را به شما خواهد گفت.سپس می توانید نسبت به رزرو جلسات بعدی در قالب پکیج های 5 و 9 جلسه اقدام نمایید.

پاسخ: برای درخواست مشاوره آنلاین نیازی به انتخاب مشاور از طرف شما وجود ندارد. شما در حین سفارش مشکل خود را بیان می کنید و متخصصان سیمیا با توجه به نیاز شما بهترین مشاور در حوزه مورد نظر را انتخاب می نمایند و به شما معرفی می گردد.

پاسخ: بعد از انتخاب پکیج مشاوره و پرداخت، وارد پنل کاربری خود شده و در آنجا، زمان های مطلوب خود(روز و ساعت) را به وقت محلی انتخاب می نمایید. سپس پشتیبانهای سیمیاروم، زمان مشاوره را با توجه به زمانهای پیشنهادی شما و تایم خالی مشاوران، هماهنگ کرده و آن را به اطلاع شما خواهند رساند.

پاسخ: مدت زمان هر جلسه مشاوره آنلاین 45 دقیقه می باشد.

درباره نحوه شرکت در جلسه مشاوره آنلاین

پاسخ: در این وبسایت، پس از ثبت سفارش و پرداخت، بطور اتوماتیک وارد فرم شرح مسئله و مشکل می شوید و در فیلدهای مربوطه یه سوالات مربوط به موضوع مشاوره پاسخ می دهید. کارشناسان ما پس از بررسی موضوع مشاوره بهترین مشاور در حیطه مورد نساز شما را انتخاب می کنند و پس از هماهنگیهای لازم با شما و مشاور، بهترین ساعت برای برقراری جلسه مشاوره انتخاب می گردد. شما در این مرحله ایمیلی دریافت مینمایید که لینک ورود به جلسه مشاوره و ساعت مشاوره برای شما را مشخص می نماید. در روز و ساعت مورد نظر وارد این لینک می شوید و به گفتگوی ویدئویی با مشاور خود میپردازید.

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

پاسخ:

 • از اتصال اینترنت خود مطمئن شوید
 • شرایط محیط را به گونه ای فراهم کنید که با آرامش بتوانید صحبت کنید
 • با اعضای خانواده هماهنگ کنید که در مدت زمان مشاوره، در دسترس نخواهید بود
 • تلفن همراه، ایمیل و سایر وسائلی که سبب اختلال در مشاوره و حواس پرتی شما می شود را دور کنید
 • کاغذ و خودکار همراه خود داشته باشید تا بتوانید نکات و راهکارهای مشاور را یادداشت نمایید

پاسخ: در این صورت در اولین فرصت با پشتیبانی سیمیاروم تماس گرفته و موضوع را اطلاع دهید. مشاور موظف است تا آخر تایم شما برای اتصال اینترنت صبر کند.

پاسخ: اگر نسبت به عدم حضور حود در روز و ساعت مقرر، بیش از 24 ساعت قبل اطلاع دهید زمان دیگری برای مشاوره آنلاین شما تنظیم خواهد شد.در صورتی که کمتر از 24 ساعت اطلاع دهید، پنجاه درصد مبلغ جلسه مذکور کسر خواهد شد و مابقی، به حساب شما عودت داده شده و یا زمان دیگری برای مشاوره در نظر گرفته می شود(با پرداخت 50 درصد باقیمانده).اما اگر بدون اطلاع قبلی در جلسه مشاوره حضور پیدا نکنید کل مبلغ مشاوره کسر شده و قابل بازگشت نخواهد بود.

پاسخ: بله می توانید هر فرد دیگری را که به موضوع و مشکل شما مرتبط است همراه داشته باشید.اما حتما باید حضور فرد دیگر را در شرح مشکل خود هنگام رزرو مشاوره آنلاین بیان کرده تا مشاور نسبت به این موضوع مطلع باشد.ضمن اینکه در صورت حضور فرد دیگر، تنها می توانید حول موضوع بیان شده در زمان رزرو نوبت، با مشاور خود صحبت نمایید.

پاسخ: اگر سوالی ضروری در خصوص مشاوره داشته باشید، از طریق پشتیبانی سیمیاروم می توانید با مشاور مطرح کنید

سوال شما در این لیست نبود؟ با ما تماس بگیرید.

تماس با ما