مشاوره با زبان مادری و فرهنگ مشترک

 

نرم نرمک گفت شهر تو کجاست           که علاج اهل هر شهری جداست «مولانا»

درسال‌های اخیر تحقیقات بسیاری در رابطه با عوامل موثر بر داشتن جلسات روان‌درمانی موفق صورت گرفته‌است. بر اساس این تحقیقات دو عامل بسیار مهمی که نقش به‌سزایی در موفقیت جلسات مشاوره و روانشناسی دارند «زبان» و «فرهنگ» هستند. این پژوهش‌ها حاکی از آنند که اشتراکات فرهنگی وزبانی بین روانشناس و مراجع به اتحاد درمانی بالاتر و نتیجتاً موفقیت بیشتر در جلسات روانشناسی می‌انجامد.

مجموعه‌ای از بهترین متخصصان ایرانی اینجا هستند.

 

در مشاوره‌ی آنلاین سیمیآروم، در هر جای دنیا که هستید، می‌توانید با بهترین متخصصان روانشناسی از زبان و فرهنگ خود ارتباط برقرار کنید. نکته ‌ی بسیار مهمی که علاوه بر تخصص بالای روانشناسان و مشاوران این سایت، در انتخاب آن‌ها لحاظ شده‌است تجربه و آشنایی آنان با «روانشناسی میان‌فرهنگی» است. به‌علاوه در اینجا روانشناسان متخصص در زمینه‌های مختلف مشغول فعالیت هستند که در حیطه تخصص خود از بهترین متخصصان داخل ایران هستند و متناسب با نیاز شما برای جلسه‌ی مشاوره تان انتخاب خواهند شد.

در صفحه مشاوران سیمیآروم میتوانید با رزومه متخصصان سیمیآروم بیشتر آشنا شوید.

اینجا امنیت و آرامش خواهید داشت.

 

در مشاوره‌ی آنلاین سیمیا، هنگام گفت و گو با مشاور یا روانشناستان می‌توانید کاملا مطمئن باشید که  تمامی اطلاعاتتان بطور کاملا محرمانه تنها بین شما و مشاور یا درمانگرتان خواهد بود. و بعلاوه در اینجا از مزاحمت هایی که در جلسه ی حضوری ممکن است پیش بیاید خبری نیست. مثلا افراد دیگری پشت در اتاق تراپی حضور ندارند که صدای شما را بشنوند و یا با در زدن یا باز کردن در اتاق مزاحم شما بشوند.

پول‌ تان را ذخیره کنید.

 

استفاده از جلسات مشاوره و روانشناسی آنلاین سیمیا برای شما بسیار مقرون به صرفه خواهد بود. در حالی‌که هزینه‌ هر جلسه مشاوره‌ حضوری در اروپا و آمریکا به طور میانگین حدود 180 دلار آمریکاست، در اینجا برای هرجلسه مشاوره با بهترین مشاورین و اساتید دانشگاههای ایرانی در رشته روانشناسی تنها 40 دلار پرداخت خواهید کرد.

استفاده از این سرویس بسیار ساده است.

 

دیگر نیازی نیست برای رسیدن به دفتر مشاور یا روانشناستان مسافتی را طی کنید و بعد از آن هم در اتاق انتظار بنشینید تا نوبتتان شود. در اینجا فرایند رزرو وقت مشاوره بسیار آسان است. این بار می‌توانید با یک کلیک رو به روی مشاور یا روانشناستان باشید درحالی که روی مبل راحتی منزلتان نشسته‌اید.
فاصله‌ی شما تا مشاورتان تنها یک کلیک است!

ثبت سفارش