مشکلات و ناراحتی های روحی، زندگی و رفتاری ما همیشه به دارو نیاز ندارد؛ در بسیاری از مواقع با تغییر ذهنیت، باورها، رفتار و سبک زندگی می توان بهترین نتیجه درمانی را برای زندگی سالم تر، شاداب تر و با نشاط تر به دست آورد. این امر با کمک مشاوران متخصص روانشناسی میسر خواهد شد…

این مشاوران، به واسطه سالها تجربه آموزشی و مشاوره ای علمی در حوزه های مختلف روانشناسی و اختلالات رفتاری می توانند تحلیل دقیق و واقع بینانه ای از وضعیت روحی و رفتاری شما انجام داده و متناسب با هر فرد، راهکارهای درمانی وی را ارائه نمایند. این فرآیند، مشاوره روانشناسی نام دارد و هنگامی که این مشاوره در بستر اینترنت و با راهکارهای ارتباط آنلاین انجام پذیرد، نسل جدید مشاوره به نام مشاوره روانشناسی آنلاین نامیده خواهد شد.

کسانی که خارج از کشور هستند یا در شهرستانها ساکن‌اند و متخصصان به‌نام کشور در تهران دسترسی ندارند؛ یا کسانی که به دلیل مشغله‌های شخصی و کاری، زمان آزاد کمی برای مراجعات حضوری در اختیار دارند می توانند از مشاوره آنلاین استفاده کنند.

برای درک بهتر مشکل شما، مشاور روانشناس باید بتواند حالات رفتاری(بدن و چهره) و گفتاری(تاکید روی جملات، استرس در بیان کلمات و …) شما را نیز تحلیل نماید.در مشاوره های متنی و صوتی چنین موردی امکان پذیر نبوده و مشاور نمی تواند تحلیل دقیق و جامعی از وضعیت روحی یا رفتاری شما انجام دهد.اما در مشاوره آنلاین ویدئویی، این نقص برطرف می شود.(مشاوره های آنلاین سیمیاروم به صورت ویدئویی برگزار می شود)

سیمیاروم در انتخاب و جذب مشاوران خود، سخت گیرانه عمل کرده و از بین برترین اساتید دانشگاه های معتبر کشور و متخصصان به‌نام حوزه روانشناسی و روانپزشکی ایران، مشاوران خود را انتخاب می کند.به عبارت دیگر، مشاوران همکار، توسط سیمیاروم انتخاب و گزینش می شوند.

مشاهده مشاوران

جهت حفظ امنیت اطلاعات و حریم شخصی افراد، تنها مشاور و فرد مورد نظر به اطلاعات مشاوره دسترسی دارد و ویدئوهای مشاوره فقط به صورت آنلاین اجرا شده و ضبط و آرشیو نخواهد شد.لذا افراد می توانند با اطمینان خاطر از امنیت مکالمات خود با مشاور، نسبت به مشاوره آنلاین سیمیاروم اقدام نمایند.

احسان از استرالیا: اولین باری که یکی از دوستام این سیستم رو بهم معرفی کرد، خیلی شک داشتم که جواب میده یا نه. با شک خیلی زیاد اولین جلسه را رزرو کردم ولی الان که چند جلسه از این سیستم استفاده کردم، واقعا حالم خیلی بهتر شده و حس میکنم که چقدر دارم رو خودم مسلط میشم.

ندا از امریکا: من خيلي از تجربه مشاوره آنلاين شما راضي بودم، چون تونستم تو اون زمان همه حرفهاي دلم رو به فردي كه من رو قضاوت نمي كرد بگم و خودم رو خالي كنم، خانم دكتر تا جایي كه ميشد من را كمك كردند و از ايشون خيلي ممنونم. بسيار سپاسگزارم از اين همه انرژي مثبتي كه داريد و مهربونيتون، انشالله هر زمان باز در تنگنا بودم حتما از مشاوره آنلاين شما استفاده خواهم كرد.

اسماء از آلمان: من به خاطر مشکلاتی که در این چند سال در زندگی ام داشته ام، پیش مشاورهای زیادی رفتم. ولی آقای دکتر واقعا روشنفکر هستند و خیلی به مسائل قشنگ نگاه می کنند. من با نوع نگاه آقای دکتر به مسائل زندگی ام توانستم تا حد خوبی بحران های شخصی ام رو بگذرانم.

هستی از سوئد: من و همسرم در برقراری ارتباط با هم خیلی مشکل داشتیم و حرف همدیگر را اصلا نمی فهمیدیم. اینجا هم خیلی سعی کردیم به مشاور مراجعه کنیم، با همدیگر هم رفتیم ولی دیدگاه مشاوران اروپایی خیلی با دیدگاه مشاوران ایرانی متفاوت است. مسائل خانوادگی و در هم پیچیدگی خانواده را واقعا نمی فهمند. الان چند جلسه از این مشاوره استفاده کردم و حس می کنم درک متقابل خوبی بین ما و مشاور شکل گرفته است.

بنفشه از هلند: اگر بخوام نظرم را در باره ی این سرویس بگم فقط می تونم بگم که برای افرادی مثل ما که از خانواده هامون دور هستیم و در غربت زندگی می کنیم هیچ چیز بهتر از دسترسی داشتن به یه مشاور ایرانی قابل اعتماد نیست.

زهرا از آلمان: من قبلا هم در آلمان پیش مشاور رفته بودم. با اینکه نزدیک به 15 سال هست که اینجا زندگی می کنم و به زبان آلمانی کاملا تسلط دارم و حتی در دانشگاه به این زبان تا مقطع دکتری تحصیل کردم، اما هیچ وقت تراپیست های آلمانی‌زبان نتوانستند به درستی متوجه مشکل من بشوند. وقتی با سیمیآروم آشنا شدم گفتم این همان چیزی است که منتظرش بودم.

به زودی…

برای رزرو مشاوره آنلاین روانشناسی، ابتدا باید جلسه یا پکیج جلسات مشاوره خود را انتخاب و نسبت به پرداخت هزینه آن اقدام نمایید.سپس توضیحاتی از شرایط و موضوع مشاوره خود را بیان کرده تا کارشناسان سیمیاروم، بهترین مشاور متخصص در حوزه نیاز شما را انتخاب و زمان مشاوره را برای شما رزرو نمایند.

پس از تعیین مشاور و زمان مشاوره، لینک و توضیحات ورود به صفحه مشاوره ویدئویی آنلاین برای شما ارسال خواهد شد.

نگران هیچ چیز نباشید! کارشناسان و پشتیبانان سیمیاروم در هر لحظه در خدمت شما خواهند بود.

رزرو وقت مشاوره