تهران، خیابان حافظ، بعد از پل کالج، خیابان انقلاب، نرسیده به چهارراه ولیعصر، کوچه بالاور، پلاک 7، برج فناوری دانشگاه امیرکبیر، طبقه اول، واحد سامسونگ

تلفن: ۰۲۱۸۸۵۶۲۶۱۵

سوالات متداول

لطفا پیش از طرح سوال خود قسمت سوالات متداول را مطالعه بفرمایید.

طبق تحقیقات انجام شده، در بسیاری از فیلدهای مشاوره، زبان مادری مشترک و ریشه های فرهنگی مشترک بین مشاور و فرد مشاوره گیرنده تا حد بسیار زیادی در تشخیص و نتیجه مشاوره تاثیرگذار است. از طرفی بسیاری از ایرانیان که در کشورهای دیگر مشغول زندگی هستند دسترسی به مشاوران فارسی زبان متخصص را ندارند. بنابر این، در صورتیکه نیاز به دسترسی به مشاوران متخصص فارسی زبان را دارید این سرویس میتواند به شما کمک کند.

برای اطلاعات بیشتر در این باره کلیک کنید

در این وبسایت، پس از ثبت سفارش و پرداخت، بطور اتوماتیک وارد فرم شرح مسئله و مشکل می شوید و در فیلدهای مربوطه یه سوالات مربوط به موضوع مشاوره پاسخ می دهید. کارشناسان ما پس از بررسی موضوع مشاوره بهترین مشاور در حیطه مورد نساز شما را انتخاب می کنند و پس از هماهنگیهای لازم با شما و مشاور، بهترین ساعت برای برقراری جلسه مشاوره انتخاب می گردد. شما در این مرحله ایمیلی دریافت مینمایید که لینک ورود به جلسه مشاوره و ساعت مشاوره برای شما را مشخص مینماید. در روز و ساعت مورد نظر وارد این لینک می شوید و به گفتگوی ویدئویی با مشاور خود میپردازید.

برای اطلاعات بیشتر در این باره کلیک کنید

برای درخواست مشاوره آنلاین نیازی به انتخاب مشاور از طرف شما وجود ندارد. شما در حین سفارش مشکل خود را بیان می کنید و متخصصان سیمیا با توجه به نیاز شما بهترین مشاور در حوزه مورد نظر را انتخاب می نمایند و به شما معرفی می گردد.

تمامی پرداختها در وبسایت سیمیا توسط کارتهای اعتباری و دبیت کارتهای بین المللی انجام می پذیرد. این پرداختها در درگاه امن پی پال (Paypal Gateway) انجام می گیرد. اما برای پرداخت نیازی به داشتن حساب کاربری در این وبسایت نیست. شما میتوانید با انتخاب گزینه “من در پی پال حساب کاربری ندارم” ، با وارد نمودن مشخصات کردیت/دبیت کارت خود، هزینه مشاوره را به آسانی و با امنیت بالا پرداخت نمایید.

راه های ارتباطی با ما

ایمیل: info@SimiaRoom.com

شماره تماس: ۰۰۹۸۲۱۸۸۵۶۲۶۱۵

نرم افزار تلگرام: @MaryamKhazraee

ارسال پیام

[ninja_forms_display_form id=”1″]