قوانین جلسه مشاوره

 

شرایط و ضوابط مشاوره آنلاین

حفظ حریم خصوصی مراجعه‌کننده: کلیه‌ اطلاعات خصوصی مراجعه‌کننده بین او و مشاورش باقی خواهد ماند و درمانگر به طور اخلاقی و قانونی موظف است حافظ این اطلاعات باشد (اصل رازداری). البته در شرایطی که به نظر برسد که درمانجو ممکن است به خود یا دیگران آسیب برساند، روانشناس می‌تواند و قانوناً حق دارد که این اطلاعات را در اختیار مراجع قانونی قرار دهد. بدیهی است پیش از این‌گونه اقدامات باید نسبت به احتمال خطرآفرین بودن درمانجو برای خود یا دیگران مطمئن شود.

اطلاعات شخصی: در این وبسایت به منظور داشتن ارتباطی موثر به اطلاعاتی نظیر سوابق مراجعه به پزشک یا درمانگر، شماره‌ی تماس مراجعه‌کننده و یکی از اقوام یا نزدیکانش که در شرایط اضطرار بتوان با آنها تماس گرفت نیاز است. تمامی این اطلاعات و اطلاعات دیگری که مراجعه‌کننده در اختیار درمانگر قرار می‌دهد تنها در این وبسایت ذخیره می‌شوند و صرفاً برای افزایش استمرار و فایده‌ی جلسات مشاوره از آنها استفاده می‌شود.

انتخاب مشاور و زمان مشاوره: تمامی اساتید مشاور در سیمیآروم از برترین مشاوران روانشناسی در حوزه خود می باشند. انتخاب مشاور با توجه به موضوع مشاوره شما و حوزه تخصصی اساتید، توسط تیم تخصصی سیمیآروم انتخاب می گردد و زمان مشاوره به شما اطلاع رسانی می گردد. در صورتی که برای مشاوره با یکی از اساتید ترجیح دارید، پس از ثبت سفارش می توانید به سیمیآروم اعلام نمایید تا در انتخاب مشاور در نظر گرفته شود. به دلیل برنامه فشرده مشاورین، انتخاب مشاور توسط سیمیآروم صورت می گیرد.

ضبط جلسات: این جلسات کاملا خصوصی بوده و هیچ ضبطی از طریق وبسایت انجام نمی شود. همچنین ضبط مکالمات توسط مراجع یا مشاور اکیدا ممنوع است.

شرایط اضطرار: این وبسایت برای حل مسائل بسیار بحرانی به وجود نیامده است. لذا در شرایطی که تشخیص روانشناسان سایت بر حاد بودن بیماری باشد، مراجعه‌ی حضوری و استفاده از سرویس‌های اورژانسی به بیمار توصیه خواهد شد.

شرایط پرداخت: تمامی پرداخت‌ها باید حتما از طریق درگاه پرداخت سیمیا انجام شود. لذا سیمیا مسئولیتی در برابر وجوهی که به هر شکل دیگر پرداخت شده‌اند، نخواهد داشت.

کنسل کردن جلسه یا تغییر زمان آن: برای انتقال زمان جلسه به زمان دیگر باید حتما تا ۴۸ ساعت قبل از شروع جلسه‌ی مشاوره این موضوع به مسئولین هماهنگی اطلاع داده شود. توجه شود که مبلغ پرداختی قابل بازگشت نبوده و با این کار تنها می‌توان زمان مشاوره‌ را تغییر داد. تغییر زمان هر جلسه (با اطلاع رسانی پیش از ۴۸ ساعت) تنها دو بار ممکن است. چنانچه تغییر زمان جلسه در فاصله کمتر از ۴۸ ساعت تا یک ساعت قبل از زمان مشاوره از سمت شما اطلاع رسانی شود، جلسه شما کنسل می شود و ۵۰٪ هزینه کسر می گردد. در صورتی که تغییر زمان جلسه کمتر از یک ساعت از زمان جلسه اطلاع داده شود، جلسه شما کنسل و مبلغی عودت داده نمی شود.
در صورتی که به هر دلیل اعم از مشکل اتصال اینترنت در ایران یا پیدا شدن مشکل برای مشاور جلسه‌ی مشاوره کنسل شود، مراجعه‌کننده می‌تواند بین دریافت وجه پرداختی و یا انتقال جلسه‌ی مشاوره‌ی خود به زمانی دیگر انتخاب کند.
بدیهی است که سیمیآروم مسئولیتی در برابر مشکلاتی که از سوی مراجعه‌کننده سبب کنسل شدن جلسه می‌شود، نخواهد داشت.