مشاوره فردی

مشاوره فردی به هر آن چیزی که برای توسعه فردی، درمان اختلالات روانی و ارتقاء سلامت روان نیاز است، می‌پردازد. این مشاوره به صورت محرمانه بین شما و تراپیست مورد نظر انجام می‌شود و اولین گام برای قرار گرفتن در مسیر درست انتخاب مشاوره‌های تخصصی طبق مساله شماست.
ما در سیمیاروم شما را راهنمایی می‌کنیم تا بهترین مشاور را برای خود انتخاب کنید و همچنین از مشکلات احتمالی به وجود آمده در سلامت روان و پیشرفت فردی خود آگاهی بیشتری داشته باشید.

پیش مشاوره تخصصی سیمیاروم

اگر درباره حوزه مورد نظر خود برای دریافت مشاوره فردی، اطمینان ندارید، پیش مشاوره رایگان سیمیاروم به شما کمک می‌کند تا بهترین مسیر را برای دریافت جلسات خود طی کنید.

بهترین تراپیست‌های مشاوره فردی

اگر تمایل دارید درباره هر کدام از حوزه‌های مشاوره فردی، اطلاعاتی کسب کنید یا با مشاوران متخصص در هر زمینه آشنا شوید، می‌توانید وارد صفحات زیر شوید.

سوالات متداول

سوالاتی که شاید درباره مشاوره فردی داشته باشید

این کاملا بستگی به نوع مساله شما دارد. مشاوره فردی از تغییر سبک زندگی تا درمان اختلالات روانشناختی را پوشش می‌دهد و شما طبق مساله خود و مشاوری که انتخاب می‌کنید در روند آن قرار می‌گیرید.

 

مشاوره فردی یکی از دسته بندی‌های کلی مشاوره مانند مشاوره زوجین یا مشاوره کودک و نوجوان است و به موارد گسترده‌ای در زمینه سلامت روان می‌پردازد؛ اما توسعه فردی یکی از حوزه‌های مشاوره است که به پیشرفت در زندگی و ارتقاء مهارت‌ها پرداخته و در واقع زیر مجموعه‌ مشاوره فردی است.

به طور معمول هر جلسه حدود 45 دقیقه است که می‌تواند با توجه به رویکرد تراپیست یا مساله شما بیشتر یا کمتر طول بکشد.

مشاوران سیمیاروم طی فرایندی تخصصی توسط اساتید روانشناسی ایران و کارشناسان سیمیاروم تایید صلاحیت شده و انتخاب می‌شوند. بهترین مشاوران حوزه مشاوره فردی عبارتند از: دکتر فرشته موتابی ، دکتر عباس رمضانی فرانی ،دکتر جعفر بوالهری

 

هزینه هر جلسه مشاوره فردی آنلاین در سیمیاروم برای ایرانیان خارج از کشور با یک جلسه پیش مشاوره تشخیصی، 41.9 دلار است؛ اما سیمیاروم پکیج‌های متعددی را در نظر گرفته است که هزینه کمتری را برای هر جلسه بپردازید.

بله. این مشاوره برای گفت‌وگوی فرد به فرد است و هر مساله‌ای که در زندگی شما به وجود آمده باشد؛ حتی اگر مربوط به خانواده یا شریک زندگی شما باشد، بررسی می‌کند. همچنین ممکن است پس از بررسی‌های تراپیست به مشاور خانواده یا مشاور زوج درمانی ارجاع داده شوید؛ اما شروع مشاوره با مشاوره فردی کار بسیار درستی است.

معتبرترین تست‌های سنجش سلامت روان