سیمیاروم

شما در سیمیاروم هستید. سرویس ارایه‌دهنده مشاوره آنلاین سلامت روان برای ایرانیانِ خارج از ایران

سیمیاروم خلق شد چون می‌دانستیم تراپی می‌تواند نتیجه‌ی بهتری داشته باشد وقتی با مشاوری صحبت کنید که هم‌زبان و هم‌فرهنگ خودتان باشد. چنین مشاوری، هم در درک مشکلتان موفق‌تر است و هم برای صحبت با او، با چالش‌های زبانی روبه‌رو نمی‌شوید.
برای همین تصمیم گرفتیم بهترین و کارکشته‌ترین مشاوران فارسی زبان جهان را دورهم جمع کنیم تا در قالب سیمیاروم به ایرانیان سراسر جهان «حالِ خوب» برسانیم.

فرقی نمی‌کند در کدام نقطه از زمین باشید، ما در سیمیاروم کمکتان می‌کنیم تجربه جذاب‌تر و بهتری از زندگی داشته باشید. کمکتان می‌کنیم هر مسیری که برای زندگی انتخاب می‌کنید، پر از امید و حال خوب باشد؛ چه مهاجرت، چه ازدواج، چه بچه‌دار شدن، چه سفر درونی، چه مشاوره کودک و نوجوان و .. خلاصه هر مسیری که شما بخواهید. ما کمکتان می‌کنیم طوری زندگی کنید که حالتان همیشه خوب باشد.

بر مبنای این تعریف ما بر این باوریم که روان‌شناسان و مشاوران می‌توانند با حروف و جملاتی که در هر گفتگو نهفته است به افراد نفوذ و در رسیدن به خواسته‌ها و حالِ خوبشان کمک کنند. سیمیاگری به تعریف ما، یعنی تجسم جهانی بهتر در ذهن آدم‌ها در هر گوشه از جهان که باشند.

داستان سیمیاروم از کجا شروع شد؟

داستان ما از مهاجرتِ خودمان شروع شد. وقتی وطن را برای پیدا کردنِ زندگی‌ای بهتر ترک کردیم. مهاجرت کردیم تا خوشحال‌تر شویم، تا حالمان خوب شود، تا امیدوارتر برای آینده برنامه‌ریزی کنیم. می‌دانستیم مهاجرت در عین حال که یک شروع جدید و پر از امید است همراه با ریسک های زیادی هم خواهد بود. می‌دانستیم «تغییر»، جذاب و امیدوارکننده است، اما می‌تواند پر از چالش و اتفاقات غافلگیرکننده هم باشد. یک جایی در مسیر، در کشور جدید، آنهمه برنامه‌ریزی درست از آب درنیامد. پیش خودمان گفتیم «ما که قرار بود خوشحال‌تر شویم پس چی شد؟» در مرحله‌ای از زندگی‌مان قرار گرفتیم که با کنار زدن هر پرده و جلوتر رفتن، بیشتر غافلگیر شدیم. حالا دیگر همه‌ی مشکلاتِ قبل هم روی سرمان هوار شده بود و از همه بدترش؛ احساسِ شکست، به طرز آزاردهنده‌ای یورش آورده بود…
از یک جایی به بعد حس کردیم گیر افتاده‌ایم؛ نیاز به کمک داشتیم و می‌دانستیم کلید حلش دست یه مشاور کار کشته است. سراغ مشاورهای خارجی رفتیم. اما کاری از پیش نبردیم. مشکل این بود که ما دچار تفاوت فرهنگی بودیم و این تفاوت، می‌توانست مسیر مشاوره و نتیجه را تغییر دهد. نیاز به کسی داشتیم که نصف مسیر را رفته باشد. یعنی فرهنگمان را بشناسد، حرف ما را با پوست و استخوان درک کند و وقتی می‌گفتیم «ف» برود «فرحزاد» و برگردد. یک مشاور خارجی اصلا نمی‌دانست فرحزاد کجاست! از طرفی اما مشاور فارسی زبان اطرافمان نمی‌شناختیم.

القصه اینکه؛ همه این کمبودها، باعث شد سیمیاروم را راه بیاندازیم تا پیدا کردن یک مشاور هم‌زبان و هم‌فرهنگ در آن طرف دنیا، به سادگیِ آب خوردن شود. بعد از چندین سال فعالیت، حالا میفهمیم که دردِ ما، یک درد مشترک بوده و بس!

  • کسب و کار انسان‌محور: هدف اکثر مشاغل در اقتصاد مدرن، رسیدن به سود حداکثری است. در این روند امکان آن‌که «انسان‌محور» بودن یک کسب‌وکار کمرنگ شود بسیار زیاد است. تیم ما اما باور دارد که داشتن رویکرد انسانی به نفع «همه» است به همین دلیل تلاش می‌کند تا الویتش پیش از هر چیز بهبود «انسانیت» باشد.
  • خودآگاهی: self awareness” در سیمیاروم به مدیران و موسسان محدود نمی‌شود. همه افراد با درک اهمیت آن تلاش می‌کنند تا هر روز گام بلندتری به سمت رشد شخصی و گروهی‌شان بردارند.
  • کیفیت بالا: کیفیت در سیمیاروم یک شعار نخ‌نماشده نیست. بلکه اساس همه تصمیم‌گیری‌هاست؛ از انتخاب بهترین مشاوران روان‌شناسی گرفته تا روند خدمات‌دهی و انواع محتوای آموزشی و آگاهی‌بخش.
  • خلاقیت: بخش جدایی‌نشدنیِ هر استارتاپ موفقی «خلاقیت»است. اگر این ارزش وجود نداشت، سیمیاروم شکل نمی‌گرفت و اگر امروز سیمیاروم با قدرت پیش می‌رود به دلیل همین اصل مهم است.
  • کار گروهی: افزایش بهره‌وری، هماهنگی، کسب دیدگاه‌های متفاوت، یادگیری از اشتباهات یکدیگر، هم‌افزایی و نشاط، همگی نتیجه کار گروهی هستند. در سیمیاروم ما «نمایش‌دهنده» آن نیستیم که «انجام‌دهنده» آنیم.

با سیمیاروم بیشتر آشنا بشید

6000+

مراجع از 75 کشور دنیا 

50+

مشاور حرفه ای، دلسوز و باتجربه

35000+

جلسه تراپی و مشاوره برگزار شده