مشاوران متخصص سیمیاروم در روانشناسی مهاجرت

براساس آمار، ۷ درصد از ایرانیان خارج از ایران زندگی می‌کنند. فارغ از اینکه چرا مهاجرت اتفاق می‌افتد آنچه اهمیت پیدا می‌کند، فشارهایی‌ست که قبل، حین و بعد از مهاجرت به افراد وارد می‌شود. ورود به کشور جدید اغلب دوره‌ای جذاب و امیدوارکننده است. انرژی برای زندگی در کشور جدید بسیار زیاد است. اختلافات فرهنگی در ماه‌های اول، آزاردهنده نیست بلکه یکی از جذابیت‌های مقصد محسوب می‌شود! هیجان، آرامش و شکرگزاری، احساساتی هستند که در این دوره بسیار در افراد غلیان می‌کند. در ذهن افراد در این مرحله، برنامه‌های زیادی شکل می‌گیرد؛ از یاد گرفتن زبان تا پیدا کردن شغل مورد علاقه و یا حتی ادامه تحصیل! اما اگر اختلالی در این شور و هیجان پیش بیاید، روانشناسی مهاجرت می‌تواند مفید باشد.

روانشناسی مهاجرت به چه موضوعاتی می‌پردازد؟

فرقی نمی‌کند چه تصمیم به مهاجرت داشته باشد، چه مهاجرت کرده باشید، ممکن است درگیر نگرانی‌ها و مسائلی باشید که با کمک حرفه‌ای قابل حل و بررسی هستند. بعضی از موضوعاتی که در روانشناسی مهاجرت بررسی می‌شوند عبارتند از:

استرس زیاد

شک و تردید

عدم اطمینان از آینده

مشکل در یافتن دوست

احساس تنهایی و غربت

مشکل در ارتباط با افراد جدید

اختلافات فرهنگی با کشور مقصد

سختی دوری از خانواده و دوستان

 

روانشناسی مهاجرت در سیمیاروم

روانشناسان سیمیاروم با مزیت تجربه زندگی در کشورهای دیگر و آشنایی با فرهنگ دیگر ملت‌‌ها می‌توانند در زمینه مسائل مربوط به مهاجرت و چالش‌هایی که در این زمینه وجود دارد، خدمات مؤثری ارائه دهند. علاوه بر این مشاوران سیمیاروم با دقت و حساسیت از بین صدها روانشناس در ایران انتخاب شده‌اند تا با رزومه و تجربه‌ مرتبط و تخصصی با کیفیت‌ترین جلسات مشاوره را برگزار کنند.

روانشناسی مهاجرت سیمیاروم

جهت دریافت مشاوره می توانید در هر کجای دنیا که هستید، با بهترین روانشناسان این حوزه در اسرع وقت به صورت تصویری صحبت کنید.
هرگونه سوال درباره رزرو وقت مشاوره را می‌توانید با تیم پشتیبانی سیمیاروم از طریق واتساپ در میان بگذارید:
00989302672054
رزرو جلسه مشاوره