سلامت روان حق همه ماست!


اتاق مشاوره آنلاین روانشناسی برای ایرانیان مقیم ترکیه


مشاوره آنلاین روانشناسی در ترکیه

اگر ساکن ترکیه هستید و می‌خواهید با یک مشاور فارسی زبان مشاوره داشته باشید، سیمیاروم از امروز امکان پرداخت لیر را برای جلسات مشاوره آنلاین فعال کرده است.
در هر جای ترکیه، استانبول، آنکارا، ازمیر و... زندگی می‌کنید برای مشاوره با روانشناس ایرانی در ترکیه، سیمیاروم در دسترس شماست.

روانشناس ایرانی در ترکیه

تراپیست‌های ما طیف گسترده‌ای از تخصص‌های روانشناسی و روانپزشکی را پوشش می‌دهند و بر اساس نیاز شماست که مناسب‌ترین متخصص پیشنهاد می‌شود.
  • دکتر لادن فتی
  • دکتر سمیه بابایی
  • دکتر سارا بنی‌­هاشمی
Item 1 of 10
مشاهده رزومه مشاوران
مراحل شروع مشاوره در سیمیاروم
انتخاب بسته مشاوره
ثبت‌نام و پرداخت
برگزاری جلسه پیش‌مشاوره
جهت انتخاب مناسب‌ترین مشاور
برگزاری و پیگیری جلسات
مشاوره بر اساس زمان محلی شما
بسته ویژه ایرانیان ساکن ترکیه
₺750
₺750
هر‌جلسه
1 جلسه تراپی 45 دقیقه ای
1 جلسه پیش مشاوره
سوالات متداول

پس از برگزاری جلسه پیش مشاوره با توجه به مساله و ترجیحات شما، مناسب‌ترین مشاور برای شما انتخاب می‌شود. اگر خود شما هم برای مشاوره با یک تراپیست خاص تمایل داشته باشید، می‌توانید با تیم پشتیبانی این موضوع را مطرح کنید.

بعد از ثبت نام و ورود اطلاعات توسط شما در سیمیاروم و همچنین پرداخت مبلغ، ظرف 24 ساعت یک جلسه پیش مشاوره برای شما تنظیم می‌شود که در آن با توجه به مساله و ترجیحات شما، مناسب‌ترین مشاور انتخاب و جلسات برنامه ریزی می‌شود.

بله. امکان صدور رسید برای بیمه وجود دارد و تعداد زیادی از مراجعین سیمیاروم از این امکان استفاده نموده‌اند. به یاد داشته باشید بیمه شما باید استفاده از خدمات تراپی آنلاین را پشتیبانی نماید.

بله شما می توانید پکیچ های 15،20،30 جلسه ای را با هماهنگی با تیم پشتیبانی سیمیاروم و با هزینه مناسب تر تهیه نمایید.

بله. درست است که خدمات ما ویژه ایرانیان خارج از کشور است؛ اما ایرانیان داخل هم می‌توانند از جلسات مشاوره سیمیاروم استفاده کنند؛ به شرط این که با IP ایران وارد وبسایت شوند. به این صورت پس از انتخاب یکی از پکیج‌ها، پیش از پرداخت قیمت ریالی را مشاهده خواهند کرد.
در انتخاب تراپیست مناسب نیاز به کمک دارید؟
می‌توانید جهت انتخاب تراپیست مناسب با ما یک جلسه پیش‌مشاوره رایگان داشته باشید.