14 آذر 1401
آیا باید با یک روانشناس استرالیایی مشاوره داشته باشم یا یک روانشناس ایرانی؟

مشاوره آنلاین با روانشناس ایرانی در استرالیا

5/5 - (1 امتیاز)

خانه » عمومی » مشاوره آنلاین با روانشناس ایرانی در استرالیا

مهاجرت برای هر کس تجربه‌ای متفاوت است. این که شما مهاجرت تحصیلی به استرالیا داشته‌اید یا همراه خانواده مهاجرت کرده‌اید یا فقط به دلیل شغل خود در استرالیا زندگی می‌کنید، باعث می‌شود که احساسات متفاوتی نسبت به سایر افرادی که به روش‌های دیگری مهاجرت کرده‌اند، داشته باشید.
علاوه بر این در هر جایی از مسیر مهاجرت ممکن است سختی‌هایی را پشت سر گذاشته باشید که این سختی‌ها باعث شده‌اند در زندگی امروز خود لذت چندانی را احساس نمی‌کنید یا به اختلافاتی با همسر یا خانواده برخورده‌ یا حتی نگران تربیت فرزند خود باشید. مشاوره روانشناسی چه کمکی به شما می‌کند و آیا باید با یک روانشناس ایرانی در استرالیا مشاوره داشته باشید یا یک مشاور استرالیایی؟

چرا بهتر است که با روانشناس ایرانی مشاوره داشته باشیم؟

طبق تحقیقات روانشناسی، اشتراکات فرهنگی در نتایج درمان اثر فوق العاده‌ای دارند. اتحاد درمانی، رابطه کاری بین متخصص سلامت روان و مراجعه کننده است و کمک می‌کند مراجعه کننده حس بهتری داشته باشد و در نهایت نتایج بهتری بگیرد.
تفاوت‌های فرهنگی به درمانگران اجازه می‌دهد که دیدگاه جدید و متفاوتی را نسبت به مساله درمانجو ارائه دهند که با باورها یا هنجارهای فرهنگی و اجتماعی او در تضاد باشد.


برای مشاوره با روانشناس ایرانی در کالیفرنیا و دیگر ایالت‌های آمریکا کلیک کنید


نکته دیگر این که در استرالیا به هر حال شما از نژادی دیگر محسوب می‌شوید و به صورت ناخودآگاه، اقلیت‌های نژادی در یک جامعه با مشکلات ویژه‌تری رو به رو هستند.
شاید پیدا کردن یک روانشناس ایرانی در سیدنی یا ملبورن کار راحتی نباشد؛ پس می‌توانید جست‌وجوی خود را گسترش دهید و به صورت آنلاین با یک مشاور ایرانی مشاوره داشته باشید.

مطالب مرتبط
وضعیت سلامت روان جهانی

روانشناس ایرانی در استرالیا چه مزایایی دارد؟
مزایای مشاوره با روانشناس ایرانی در استرالیا چیست؟

همانطور که گفتیم یک روانشناسی ایرانی در استرالیا کمک می‌کند که شما به زبان مادری خود احساساتتان را ابراز کنید و اگر مشکلی از دوران کودکی حل نشده باقی مانده باشد، روانشناس شما با فرهنگ خانواده ایرانی آشناست و بهتر می‌تواند شما را راهنمایی کند.
شاید بپرسید که پیدا کردن یک روانشناس ایرانی ملبورن، بریزبین یا هر شهر دیگری راحت نیست و چگونه می‌توان یک روانشناس خوب در استرالیا پیدا کرد؟

حوزه‌های مشاوره با دکتر روانشناس ایرانی در استرالیا

روانشناسان ایرانی مقیم استرالیا یا روانشناسان ایرانی که از سراسر جهان به صورت آنلاین به ایرانیان استرالیا مشاوره ارائه می‌دهند، در حوزه‌های متفاوتی تخصص دارند. این حوزه‌های عبارتند از:

مشاوره قبل از ازدواج

انتخاب همسر از مهم‌ترین تصمیمات زندگی است به ویژه برای شما که قرار است دور از ایران و در استرالیا زندگی کنید. فرقی نمی‌کند همسر شما ایرانی است و با هم مهاجرت کرده‌اید یا در استرالیا با هم آشنا شده‌اید یا همسری غیر ایرانی را برای تشکیل زندگی انتخاب کرده‌اید، به هر حال شروع یک زندگی چالش برانگیز است و هر موقعیت هم مشکلات خاص خودش را دارد.
مشاوره آنلاین ازدواج با یک روانشناس ایرانی در استرالیا به شما کمک می‌کند که با یک روانشناس آشنا با فرهنگ و زبان خود صحبت کنید و چه بهتر که مشاور شما با زندگی در خارج از کشور یا حتی استرالیا آشنا باشد. روانشناسان سیمیاروم همگی از این ویژگی برخوردارند و شما می‌توانید از بین متخصصان مشاوره ازدواج انتخاب کرده و با مشاور منتخب خود جلسه داشته باشید.

مشاوره ازدواج با روانشناس ایرانی در استرالیا

مشاوره خانواده

بسیاری از خانواده‌ها تحت تاثیر مهاجرت دچار نگرانی‌ها و اختلافاتی می‌شوند که مشاوره خانواده می‌تواند راه حل مناسبی به آن‌ها ارائه دهد. خانواده شما چه در ایران هستند چه در استرالیا، با مشاوره آنلاین خانواده می‌توانید به بررسی مشکلات بین فردی خانوادگی بپردازید.

مشاوره جنسی

با توجه به فرهنگی که شما در آن رشد یافته‌اید، ممکن است دیدگاه متفاوتی نسبت به مردم استرالیا درباره مسائل جنسی داشته باشید. مشاوره جنسی با یک روانشناس ایرانی شما را آماده پذیرش تفاوت‌ها و همچنین آماده ابراز مخالفت‌های بجا در این زمینه می‌کند.
مشاوره فردی: درمان اختلالاتی چون افسردگی، اضطراب و استرس که در افرادی که مهاجرت کرده‌اند به طور متفاوتی بروز پیدا می‌کند. مشاوره آنلاین با روانشناس ایرانی در استرالیا کمک می‌کند از سراسر جهان با یک روانشناس خوب به زبان مادری صحبت کنید.

مطالب مرتبط
چگونه برای شروع روان درمانی آماده شویم؟

مشاوره کودک و نوجوان

تربیت فرزند در هر جای جهان که باشید، کار ساده‌ای نیست. فرزند شما در محیطی غیر از محیطی که در آن بزرگ شده‌اید، قرار گرفته است. شما می‌خواهید او را با فرهنگ ایرانی بزرگ کنید یا با فرهنگ استرالیایی؟ یا دوست دارید در تربیت او هر دو فرهنگ دخیل باشند؟ مشاوره کودک و نوجوان با روانشناس ایرانی شما را راهنمایی خواهد کرد.

هزینه مشاوره با روانشناس و روانپزشک ایرانی مقیم استرالیا

هزینه مشاوره با روانشناس و روان‌پزشک ایرانی که مقیم استرالیا باشد، ممکن است بسیار برای شما گران باشد. چرا که اگر بخواهید از ملبورن به سیدنی بروید یا میان شهرهای مختلف استرالیا برای هفته‌ها رفت و آمد کنید، هزینه و زمانی که صرف می‌کنید هم بیش از هزینه مشاوره خواهد بود. به همین دلیل ما به شما پیشنهاد مشاوره آنلاین با یک روانشناس ایرانی را می‌دهیم که بتوانید با صرف زمان و هزینه کمتر مشاوره با کیفیتی داشته باشید. هزینه مشاوره با مشاوران سیمیاروم در صفحه هر مشاور و در صفحه اصلی سایت مشخص است.


برای مشاوره با روانشناس و روانپزشک ایرانی در تورنتو و دیگر شهرهای کانادا کلیک کنید


خدمات سیمیاروم برای مشاوره با روانشناسان ایرانی در استرالیا

مشاوران سیمیاروم از بین برترین اساتید روانشناسی و روانپزشکی کشور انتخاب شده و در حوزه‌های مختلف مشاوره آماده خدمت‌رسانی هستند. سیمیاروم همچنین سیستمی را تعریف کرده شما با یک مصاحبه کوتاه با کارشناس سیمیاروم، به مناسب‌ترین مشاور برای مساله خود متصل می‌شوید. همچنین جلسات مشاوره شما در سیمیاروم بر اساس ساعت استرالیا و زمان‌های ترجیحی شما برگزار می‌شود. برای رزرو وقت مشاوره می‌توانید از همین صفحه یا از طریق صفحه اصلی اقدام کنید.

Share
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها