تست عشق استرنبرگ

با شرکت در تست روانشناسی عشق می فهمیم که نوع عشقمان چیست؟ با استفاده از نتیجه تست نقاط قوت و ضعف رابطه‌مان را می‌فهمیم و به این نتیجه می‌رسیم که چه میزان تعهد، صمیمیت و اشتیاق در رابطه عاطفی ما وجود دارد.
شروع تست عشق

چرا تعهد، صمیمیت و اشتیاق، 3 رکن اصلی یک رابطه سالم است؟

از نظر استرنبرگ عشق کامل مانند مثلث متساوی الاضلاع است و سه ضلع صمیمیت، اشتیاق و تعهد دارد و اگر هر یک از این سه نباشند، یا ما آسیب می‌بینیم یا شریک عاطفی‌مان و آنچه که باید از یک رابطه عاطفی دریافت کنیم را دریافت نخواهیم کرد.
شروع تست عشق
شما تنها نیستید!
تا امروز 10هزار نفر تست عشق و رابطه را در سیمیاروم انجام داده‌اند.تست عشق استرنبرگ رایگان ما به شما کمک می کند تا تجربه خود را بهتر درک کنید.
10.000
کاربر
رابطه عاطفی ما در چه وضعیتی قرار دارد؟
فرقی ندارد در شرف ازدواج باشیم، یک رابطه سمی را تجربه ‌کنیم، در یک رابطه راه دور باشیم، قصد این را داشته باشیم که رابطه خود را همچنان رو به پیشرفت نگه داریم یا حتی بخواهیم بعد از چندین سال با هم بودن، جان تازه‌ای به زندگی مشترکمان ببخشیم؛ در هر صورت مشاوره در این مسیر می‌تواند ما را همراهی کند. به این منظور در هر جای جهان که هستید، می‌توانید با کارشناسان ما ارتباط بگیرید تا شما را راهنمایی کنند که آیا اصلا نیازی به مشاوره هست یا نه و چه مشاوری برای شما مناسب‌تر است؟
ارتباط در واتساپ
  • دکتر فرشته موتابی
  • دکتر شهریار شهیدی
  • دکتر مونا چراغی
Item 1 of 9
مشاهده رزومه مشاوران

تست عشق

تست روانشناسی عشق استرنبرگ توسط رابرت جی استرنبرگ؛ روانشناس آمریکایی، در سال ۱۹۸۷ برای بررسی انواع رابطه عاشقانه ارائه شد و پس از آن روانشناسان و پژوهشگران بسیاری در سراسر جهان در مطالعات خود از آن استفاده کردند. هم اکنون ترجمه این تست به صورت رایگان در اختیار شماست. با پاسخ به 45 سوال عشق خود را بسنجید.
شروع تست عشق