تست عشق استرنبرگ

با شرکت در تست روانشناسی عشق می فهمیم که نوع عشقمان چیست؟ با استفاده از نتیجه تست نقاط قوت و ضعف رابطه‌مان را می‌فهمیم و به این نتیجه می‌رسیم که چه میزان تعهد، صمیمیت و اشتیاق در رابطه عاطفی ما وجود دارد.

چرا تعهد، صمیمیت و اشتیاق، 3 رکن اصلی یک رابطه سالم است؟
از نظر استرنبرگ عشق کامل مانند مثلث متساوی الاضلاع است و سه ضلع صمیمیت، اشتیاق و تعهد دارد و اگر هر یک از این سه نباشند، یا ما آسیب می‌بینیم یا شریک عاطفی‌مان و آنچه که باید از یک رابطه عاطفی دریافت کنیم را دریافت نخواهیم کرد.

0
کاربر

شما تنها نیستید!

تا امروز 10هزار نفر تست عشق و رابطه را در سیمیاروم انجام داده‌اند.تست عشق استرنبرگ رایگان ما به شما کمک می کند تا تجربه خود را بهتر درک کنید.

رابطه عاطفی ما در چه وضعیتی قرار دارد؟
فرقی ندارد در شرف ازدواج باشیم، یک رابطه سمی را تجربه ‌کنیم، در یک رابطه راه دور باشیم، قصد این را داشته باشیم که رابطه خود را همچنان رو به پیشرفت نگه داریم یا حتی بخواهیم بعد از چندین سال با هم بودن، جان تازه‌ای به زندگی مشترکمان ببخشیم؛ در هر صورت مشاوره در این مسیر می‌تواند ما را همراهی کند. به این منظور در هر جای جهان که هستید، می‌توانید با کارشناسان ما ارتباط بگیرید تا شما را راهنمایی کنند که آیا اصلا نیازی به مشاوره هست یا نه و چه مشاوری برای شما مناسب‌تر است؟

دکتر سمیه بابایی

برای داشتن یک رابطه موفق باید ذات زنده اون رو بپذیریم. رابطه مثل انسانه ممکنه یک روز حالنداشته باشه و یک روز سرحال باشه.

دکتر روانشناس سعید ایمانی

دکتر سعید ایمانی

ممکنه زوجین در ابتدای رابطه تصورات فراانسانی از هم داشته باشن و خطاهای هم رو نبینن؛ اما رفته رفته با عادی شدن روابط تمرکز روی نقاط منفی بالا می‌ره و این گاهی مشکل ایجاد می‌کنه.

دکتر روانشناس مونا چراغی

دکتر مونا چراغی

زوج درمانی یک روش درمان برای زوج‌هایی است که هم رو دوست دارن، به رابطه متعهدند و می‌خوان رابطه رو ارتقا بدن.

دکتر روانشناس عباس رمضانی فرانی

دکتر عباس رمضانی

خانواده، تشکیل ماست؛ نه حفظ من. در واقع حفظ من در لوای خانواده است.

تست روانشناسی عشق استرنبرگ توسط رابرت جی استرنبرگ؛ روانشناس آمریکایی، در سال ۱۹۸۷ برای بررسی انواع رابطه عاشقانه ارائه شد و پس از آن روانشناسان و پژوهشگران بسیاری در سراسر جهان در مطالعات خود از آن استفاده کردند. هم اکنون ترجمه این تست به صورت رایگان در اختیار شماست.
با پاسخ به 45 سوال عشق خود را بسنجید.