5 مهر 1401

رابطه جنسی از نگاه زنان

3.5/5 - (22 امتیاز)

بسیار از زنان رابطه جنسی را عمیق ترین شکل ابراز عشق و ارتباط می دانند و برای بسیاری از آنها اهمیت دارد. با وجودی که انزال در مردان سریع تر است، ارگاسم در زنان قدرتمندتر است و توانایی فوق العاده آنها در لذت بردن می تواند چندین ارگاسم را در یک رابطه جنسی تجربه کند. اما رابطه جنسی از نگاه زنان متفاوت از دیدگاه همسر آنها است. تفاوت دیدگاه آنها با مردان شامل موارد زیر می شود:

رابطه جنسی از نگاه زنان:

رابطه جنسی در ذهن شروع می شود:

مردان اغلب از اینکه همسرشان به اندازه آنها برای بدنش اشتیاق ندارد ناامید می شوند. اما هورمون های بدن او متفاوت است. تستوسترون سبب میل فیزیولوژیکی در هر دو جنس می شود، اما در درجه های مختلف. به طور نسبی، محرک هورمونی در مردان مانند یک فریاد بلند و در زنان به اندازه یک زمزمه است. برای او، این فانتزی، به یاد آوردن، و تصور کردن رابطه جنسی است که موتور شور جنسی را می چرخاند. بنابراین، در زمان عاشقی و شیدایی اشتهای جنسی او بالاست و به راحتی تحریک می شود.

رابطه جنسی از نگاه زنان خواسته شدن است:

مردان با نگاه تحریک می شوند اما در زنان جذاب دیده شدن باعث می شود که میل جنسی افزایش یابد. آگاهی از تشنگی همسر برای او باعث می شود که شعله شهوت در ذهنش روشن شود. درست همان طور که مردان به دنبال رابطه جنسی پر شور و متعدد پس از ازدواج هستند، زنان نیز نیاز دارند که احساسات عاشقانه در رابطه آنها ادامه یابد.

تمایل جنسی با محرک های محیطی از بین می رود:

بسیاری از زنان رابطه جنسی را دوست دارند، اما تمایل آنها به راحتی در اثر درد، خشم، خستگی یا یائسگی از بین می رود. در واقع، بدون محرک فیزیولوژیک تستوسترون، اشتغال به کارهای روزمره، استرس کودکان و کار باعث می شود که یک زن به رابطه جنسی نه بگویید. زنان اغلب برای داشتن یک تجربه خود به رختخواب می آیند و تا زمانی که کاملا برانگیخته نشوند تمایلی به رابطه جنسی نخواهند داشت. گاهی رسیدن به اوج تحریک برای یک زن ۴۵ دقیقه طول می کشد. تجربه ارگاسم های دائمی در هر مرتبه از رابطه جنسی برای زنان به سادگی مردان نیست، اما برای ادامه تمایل به رابطه جنسی ضروری است. بنابراین، در حالی که مردان به تنوع در روش برقراری رابطه جنسی علاقه دارند، زنان معمولا یک پوزیشن تکراری را ترجیح می دهند زیرا لذت بردن وی را تضمین می کند.

مطالب مرتبط
بدبینی به همسر

رابطه جنسی از نگاه زنان جنبه ای از عشق است:

رابطه جنسی، صحبت کردن، کار کردن، همکاری با یکدیگر، مدیریت یک خانه و خانواده به عنوان یک تیم، احساس قدردانی، جشن و تعطیلات، هدیه دادن و دریافت هدیه، و مهربانی، همه برای زن به معنی عشق هستند؛ بنابراین رابطه جنسی از نگاه زنان بخشی از یک کل است، نه عامل تعیین کننده. رابطه جنسی ممکن است از گرمايی حاصل شود که او در رابطه عاطفی خود احساس می کند، اما لزوما منبع گرما نيست.

رابطه جنسی از نگاه زنان راهی برای عشق ورزیدن است:

این طور نیست که زنان وقتی تمایلی به برقراری رابطه جنسی ندارند، احساس جبر به انجام آن می کنند، بلکه وقتی متوجه تمایل همسر خود می شود، با وجود بی میلی خود، مایل است که نیاز او را برطرف کند. اگر گرمای عشق و حسن نیت وجود داشته باشد، این رفتار بالاترین عشق ورزیدن است. و زمانی که همسرش اصرار می کند «اما می خواهم تو هم لذت ببری»، زن ناامید می شود، زیرا همسرش عشق او را نادیده گرفته و اصرار دارد که تحریک جنسی باید واقع شود. برخی از زنان حتی اگر به ارگاسم نرسند، از برقراری رابطه جنسی راضی هستند.

مرد و زن هر دو برای یافتن شادی به همسر خود نیاز دارند. اما نقطه شروع آن متفاوت است. صمیمیت عاطفی همراه با صمیمیت جنسی ترکیبی است که ازدواجی پرشور را ایجاد می کند.

برای رسیدن به اوج لذت جنسی باید زمان بیشتری صرف کرد:

یک مرد می تواند در ۳ تا ۵ دقیقه به اوج لذت جنسی برسد، در حالی که این زمان در زنان بیش از ۱۰ دقیقه است. زنان به معاشقه طولانی برای تحریک کافی نیاز دارند. شروع رابطه جنسی بدون پیش نوازی باعث خاموش شدن میلی جنسی زن یا طولانی تر شدن زمان رسیدن به اوج لذت جنسی می شود. تعدد موارد برقراری رابطه جنسی بدون رسیدن به اوج لذت جنسی باعث نارضایتی زن و از بین رفتن تمایل وی برای برقراری رابطه جنسی می شود. این تفاوت در زمان رسیدن به اوج لذت جنسی مایه اختلافات زیادی بین زنان و مردان است و هر دو باید به دنبال یافتن راهی برای ایجاد مصالحه باشند.

مطالب مرتبط
کاربرد درمان های جنسی در حل مسائل زناشویی

تمایل جنسی وی در روزهای مختلف سال و در طول عمر متفاوت است:

سیکل قاعدگی یکی از فاکتورهای اصلی تعیین تمایل جنسی زن است. زنان در روزهای مختلف سیکل خود تمایل متفاوتی برای برقراری رابطه جنسی دارند. این میل در طول عمر نیز متفاوت است. به طور معمول زنان در دهه ۳۰ عمر خود تمایل جنسی بیشتری دارند، در حالی که در مردان بیشترین تمایل جنسی در سن ۱۸ تا اواسط دهه ۲۰ دیده می شود.

محرک های جنسی در زنان مشخص نیست:

مردان با دیدن بدن برهنه زنان و خیال پردازی تحریک می شوند. در حالی که در زنان، این محرک کاملا مشخص نیست و حتی خود زنان نیز اغلب از آن بی خبر هستند. زنان کمتر از مردان خیال پردازی می کنند و میزان خودارضایی در آنان کمتر است.

صحبت کردن در طول رابطه جنسی را دوست دارند:

برخلاف مردان، زنان می توانند چندین کار را به طور همزمان انجام دهند. در حالی که مردان کمی وجود دارند که به حرف زدن در طول رابطه جنسی علاقه دارند. این کار تحریک در زنان را ساده تر می کند. این به دلیل سهولت استفاده از هر دو نیمکره در زنان است.

اطلاعات از تفاوت رابطه جنسی از نگاه مردان و زنان به درک بهتر زوج از خواسته ها و نیازهای دیگری کمک می کند. برای داشتن یک رابطه جنسی پر شور به علایق و خواسته های همسرتان احترام بگذارید و سعی کنید آنها را برآورده کنید. تلاش کنید اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید و از پرسیدن از خود او غافل نشوید.

 

اشتراک در
اطلاع از
guest

8 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
علی

ای کاش رابطه جنسی برای زن ها هم کل میبود نه فرع😘😂😂

Leila

خیلی خوب بود. مچکر

فرزاد شاکی

بی عدالتی
بی عدالتی
بی عدااالتی در خلقت
این بیعدالتی باعث میشود زن در ابتدا نیازی نداشته باشد و به سوی ازدواج کشیده نشه
برای همین مرد بدبخت باید مهریه بدهد
نفقه بدهد
منزل تهیه کند
وسایل و جهیزیه( طبق قانون نه عرف) تهیه کند
تا زن تشریف فرما بشود و نیاز مرد را بر طرف کند
آن هم تازه باید دو ساعت وقت بگذارد تا ایشان لطف بفرمایند تحریک بشوند
فقط بی عدالتیه
تازه حین رابطه هر دو لذت میبرند نه فقط مرد
در صورتی که مرد بالجبار بخاطر نیاز کوفتی باید سراغ ازدواج رود
در صورتی که زن اینگونه نیست
کسی هست جواب بدهد

فرزاد

حداقل من به خاطر برطرف کردن نیاز های جنسی ازدواج نمی کنم. ازدواج نتیجه یک عشق شدیده! در قرن 21 اُم و بعد از پیشرفت های بزرگ علمی، هنوز هم شما می گید “خلقت” در حالی که زیست شناسان بزرگ قرن 19 و 20 و 21 اُم “فرگشت (تکامل)” را به اثبات رسوندن؟!
می دونی مشکل شما کجاست؟ اونجاست که زن نیستید اما به خودتان اجازه می دهید زنها رو قضاوت کنید و می گید «زن ابتدا نیازی ندارد و به سمت ازدواج کشیده نمی شود» من نمی دونم این رو بر چه اساس می گید؟ آیا با تمام زنهای دنیا صحبت کردید و به این نتیجه رسیدین؟ یا با دیدن یک یا دو نفر؟ اصلا منظور شما از «نیاز» چیه؟
در رابطه با پیشنوازی هم اگر واقعا عاشق طرف باشید، برای شما خیلی بیشتر از طرف مقابل لذت بخش خواهد بود حالا چه 1 ساعت طول بکشه چه 2 ساعت.
در ضمن حین رابطه هم زنها نسبت به مردها لذت بیشتری می برن. کلیتوریس می تونه اُرگاسم های عمیق تر و حتی پشت سر هم رو بوجود بیاره.
البته اینکه زن ها هم باید برای زندگی زناشویی از نظر فراهم کردن مسکن و … تلاش کنن هم درسته

piano

دقیقا حرف دل آدمو میزنی .
با این همه رنج و بدبختی باید خونه تهیه کنی ماشین تهیه کنی ی کمی بینی بزرگ باشه یا شکلش فقط ی کوچولو زشت باشه یا موی سرت کم باشه باید بری عمل کنی که چی بشه خانم ازت راضی باشه که باهات ازدواج کنه تازه خیلیم منت روت میزاره ی ماه جدوابادش میاد تحقیقات محل مو رو از ماست میکشن .
نوبتم که به رابطه میرسه خانم ها تمایلی بهش ندارند باید به زور و لحن تند و نرم خایه مالی راضیش کنی که یه 6 دقیقه ای اندام تناسلیش رو اختیارت بزاره. فقط مرد بدبخته که تو فکر این لذت چند لحضه ای هست که باید تا اخر عمر رو فشار فقر و نداری همسر شو سیر کنه هی نازش کنه .
لعنت به این رابطه چند لحضه ای که باید این همه فلاکت رو تا اخر عمر به دوش بکشی

ولی الله

چکیده ای از کل مطالب بالا:

بسیار از زنان رابطه جنسی را عمیق ترین شکل ابراز عشق و ارتباط می دانند و برای بسیاری از آنها اهمیت دارد.

ارگاسم در زنان قدرتمندتر است و توانایی فوق العاده آنها در لذت بردن می تواند چندین ارگاسم را در یک رابطه جنسی تجربه کند.
تستوسترون سبب میل فیزیولوژیکی در هر دو جنس می شود، در زنان به اندازه یک زمزمه است و در زمان عاشقی و شیدایی اشتهای جنسی او بالاست و به راحتی تحریک می شود
زنان نیز نیاز دارند که احساسات عاشقانه در رابطه آنها ادامه یابد.
علت سردی زن : بسیاری از زنان رابطه جنسی را دوست دارند، اما تمایل آنها به راحتی در اثر درد، خشم، خستگی یا یائسگی از بین می رود

زنان تا زمانی که کاملا برانگیخته نشوند تمایلی به رابطه جنسی نخواهند داشت. اوج تحریک برای یک زن ۴۵ دقیقه طول می کشد.
بنابراین، در حالی که مردان به تنوع در روش برقراری رابطه جنسی علاقه دارند، زنان معمولا یک پوزیشن تکراری را ترجیح می دهند زیرا لذت بردن وی را تضمین می کند

صحبت کردن در طول رابطه جنسی این کار تحریک در زنان را ساده تر می کند.

ولی الله

بسیار عالی بود

سیمیاروم

خوشحالیم که براتون مفید بود و تاثیرگذار بود. ممنون از نظرتون. :)